FIRMA / Kilka słów o NAS

Firma Polen-Pro od wielu lat wyposaża w automaty mini-vendingowe wiele przedsiębiorstw. Między innymi znanymi partnerami naszej firmy są wielkie sieci handlowe IKEA, 3Stawy oraz Centra Handlowe M1, Plejada i Platan. W automatach vendingowych prowadzimy sprzedaż wielu produktów. Są to między innymi prezerwatywy, suplementy diety, czy produkty odświeżające. Specjalizujemy się w maszynach vendingowych mechanicznych oraz elektronicznych o niewielkich gabarytach.

Firma Polen Pro dostarcza automaty firmy Autonumis Limited

Elektroniczne automaty vendingowe są kompaktowe – nie zajmują wiele miejsca. Ich wygląd jest niezwykle nowoczesny, dlatego świetnie wpasują się do pomieszczeń nowoczesnych hoteli, aptek, jak i klasycznych barów, czy pubów. Każdy z automatów może być na życzenie klienta odpowiednio spersonalizowany.

Pragniemy zadowolić wszystkich klientów i niezmiernie cieszymy się, kiedy klient ma pomysł na wygląd swojego przyszłego automatu vendingowego. Nie musisz się ograniczać, w momencie kiedy chcesz zmienić sprzedawany towar z łatwością wymienisz wkładki z informacjami o towarze oraz reklamy.

Każdy automat wyposażony jest w czytelne diody LED, dzięki którym klient od razu zostanie poinformowany o dostępności towaru lub jego braku. Automaty vendingowe dostępne sią w kolorze białym lub srebrnym.

Instalacja, utrzymanie oraz składowanie towaru jest bardzo proste.

Nasza firma posiada w swojej ofercie mechaniczne i elektroniczne automaty mini-vendingowe. Charakteryzują się one wysoką estetyką wykonania urządzenia.

Możliwe jest umieszczenie reklamy, dzięki której klient od razu będzie znał zawartość automatu. Automat zbudowany jest ze stali nierdzewnej, która zapewnia trwałość maszyny oraz jego bezpieczeństwo. Dzięki solidnemu wykonaniu można użytkować maszynę zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Montaż mechanicznego automatu vendingowego jest niezwykle prosty i łatwy.

Każdy automat posiada stałe magazynki oraz magazynki z opcją regulacji wymiaru, dzięki czemu łatwo i szybko uzupełnisz zapasy. Automaty posiadają dużą pojemność - 6 magazynków o stałej wielkości oraz o regulowanej. Automat wyposażony jest w wyświetlacz do wyświetlania informacji o cenach oraz opcjach konfiguracyjnych.

Nasze automaty mechaniczne i elektroniczne są wspaniałym pomysłem dla hoteli, pubów, restauracji czy aptek.

Zapraszamy do współpracy

Automaty mini-Vendingowe

OFERTA PRODUKTOWA

zobacz ofertę

Automaty Vendingowe

Wysokiej jakości automaty vendingowe do sprzedaży produktów higienicznych, prezerwatyw, suplementów diety itp.

prezentacja produktu

Lokalizator automatów