PREZENTACJA urządzeń mini-Vendingowych

Automaty mini-Vendingowe

Automaty vedingowe, dostarczane przez firmę Polen-Pro charakteryzują się wysoką jakością wykonania i nowoczesnym designem. W jednym automacie można zakupić maksymalnie sześć rodzajów różnych produktów. Choć występują automaty przeznaczone na jeden czy dwa rodzaje produkty. To właściciel decyduje o asortymencie automatu.

Zakupy w automatach

Aby zakupić towar należy, po pierwsze wrzucić monetę do maszyny. Automaty vedingowe akceptują zarówno złotówki jak i euro. Czytnik diod LED informuje klienta o dostępności towaru lub jego braku, toteż klienta przed wrzuceniem pieniędzy wie czy może zakupić pożądany produkt. Ponadto cyfrowy wyświetlacz informuje o cenach. Po dokonaniu płatności i wybraniu towaru, przez naciśnięcie przycisku odpowiadającego wkładce z informacją o towarze klient otrzymuje produkt, który odbiera poprzez dużą komorę, znajdująca się w dolnej części automatu vedingowego. Jednocześnie klient odbiera resztę gotówki, jeśli wrzucił większą jej kwotę niż koszt wybranego towaru. Pozostaje jedynie konsumpcja. Jak więc łatwo zauważyć, zakup produktów z automatów vedingowych nie jest skomplikowany.

Instalacja automatów

Instalacja tego rodzaju urządzenia nie jest skomplikowana, podobnie jak i zakup produktów z automatu. Po wyborze atrakcyjnego miejsca należy jedynie przytwierdzić automat do ściany. Automaty instalowane są na ścianach za pomocą 6 śrub lub specjalnie wykonanej konstrukcji.

Zainstalowanie automatu we własnym lokalu nie wymagają znacznych nakładów ze strony właścicieli lokalu, gdyż automaty elektroniczne maja wbudowaną baterię, która pozwala na pracę przez około rok. Zaś automaty mechaniczne zużywają niewielka ilość prądu. Kupujący ponosi jedynie koszt zakupu sprzętu, a także jego wyposażenia. Atutem umieszczenia automatu vedingowego w lokalu jest brak konieczności zatrudniania ekspedienta, a także zapewnienie anonimowości klientowi. Tego rodzaju sprzęt z powodzenie sprawdza się w pubach, klubach, pensjonatach, hotelach, centrach handlowych oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Bywa instalowany także w szkołach. Automaty podnoszą standard danej lokalizacji, a także pozwalają osiągnąć dodatkowy zysk właścicielowi.

Za wybraniem oferty naszej firmy powinien stać fakt iż sami posiadamy własna sieć automatów zainstalowanych na terenie śląska. Dzięki czemu służymy radą popartą własnym doświadczeniem. Naszym klientom doradzamy jaki produkt sprzeda się najlepiej w wybranej lokalizacji. Miejsca, w których znajdują się już nasze automaty to najczęściej sieci dużych centrów handlowych, dlatego pomagamy (czasem nawet gwarantujmy) zawieszenie automatu w takiej samej lokalizacji w innym mieście.Automaty mini-Vendingowe

OFERTA PRODUKTOWA

zobacz ofertę

Automaty Vendingowe

Wysokiej jakości automaty vendingowe do sprzedaży produktów higienicznych, prezerwatyw, suplementów diety itp.

prezentacja produktu